PROJEKTY A AKCE

 

Každoročně pořádáme řadu projektů a akcí, které pomáhají  pacientkám s onemocněním karcinomu prsu. Zároveň pořádáme edukační semináře a workshopy, které  rozšiřují povědomí veřejnosti o nutnosti prevence rakoviny prsu.

 

PŘÍBĚHY PACIENTEK

 

Některé Bellisky se rozhodly zveřejnit svůj příběh, aby mohly dát naději, odhodlání a motivaci do boje hlavně ostatním pacientkám a ukázat, jakým způsobem se s těžkou léčbou a nemocí popraly, případně perou ony. Každá máme svůj příběh, nemoc nás zasáhne v jiné životní situaci, věříme, že i vám dokážeme být inspirací.

 

 
 

Možnosti prevence vzniku onemocnění na individuální úrovni jsou omezené. Vzhledem k tomu, že u tohoto onemocnění nebyl dosud rozpoznán rizikový faktor vysvětlující jeho příčinu s uspokojivou spolehlivostí (jako je tomu např. u nádorů plic), jedinou možností boje je včasná diagnostika.

 

Aktuality


Modní přehlídka 2017

Modní přehlídka 2017

Číst dále


Ostře sledovaná prsa Hradec Králové

Ostře sledovaná prsa Hradec Králové

Číst dále

next
prev

O nás

Samotný název projektu vychází z anatomie prsu a mnohačetné symboliky, kterou má sedmikráska (latinsky Bellis) pro mladé ženy, rakovinu prsu i mateřství.

 
Bellis Young & Cancer je projekt pod záštitou Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. V tomto projektu se zaměřujeme na mladé pacientky do 40 let s rakovinou prsu.
 
TOPlist