PROJEKTY A AKCE

 

Každoročně pořádáme řadu projektů a akcí, které pomáhají  pacientkám s onemocněním karcinomu prsu. Zároveň pořádáme edukační semináře a workshopy, které  rozšiřují povědomí veřejnosti o nutnosti prevence rakoviny prsu.

 

PŘÍBĚHY PACIENTEK

 

Některé Bellisky se rozhodly zveřejnit svůj příběh, aby mohly dát naději, odhodlání a motivaci do boje hlavně ostatním pacientkám a ukázat, jakým způsobem se s těžkou léčbou a nemocí popraly, případně perou ony. Každá máme svůj příběh, nemoc nás zasáhne v jiné životní situaci, věříme, že i vám dokážeme být inspirací.

 

 
 

Možnosti prevence vzniku onemocnění na individuální úrovni jsou omezené. Vzhledem k tomu, že u tohoto onemocnění nebyl dosud rozpoznán rizikový faktor vysvětlující jeho příčinu s uspokojivou spolehlivostí (jako je tomu např. u nádorů plic), jedinou možností boje je včasná diagnostika.

 

Aktuality


PF 2017

PF 2017

Číst dále


Plaveme prsa

Pojďte si i letos zaplavat pro radost a pro zdravá prsa. Zveme Vás na 6. ročník celostátní akce Plaveme prsa! Letos jsme pro Vás připravili novinku - celorepublikovou plaveckou štafetu, jejímž cílem je symbolicky překonat kanál La Manche.

Číst dále

next
prev

O nás

Samotný název projektu vychází z anatomie prsu a mnohačetné symboliky, kterou má sedmikráska (latinsky Bellis) pro mladé ženy, rakovinu prsu i mateřství.

 
Bellis Young & Cancer je projekt pod záštitou Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. V tomto projektu se zaměřujeme na mladé pacientky do 40 let s rakovinou prsu.
 
TOPlist